Followers

24 May 2011

thanks ALLAH..

kila sgtsgt hepi..
sgtsgt bersyukur pada segala rahmat yg  ALLAH beri pada kila...rasa ari nih ari yg paling gembira lam hidup kila..perasaan nih rasa mcm 1st time bergelar isteri!..eceh...

kila sampai menitiskan air mata sbb terlalu hepi...syukur sgt coz doa kila dimakbulkan ALLAH..

asben kila da dapat keje gomen..mybe bg somebody perkara nih xder pa pe..tapi bg orang yg pernah rasa mcm2 dugaan n susah payah nyerk hidup like me..bila dapat keje gomen nih...rasa lega...sungguh..ni jugak rezeki my bb...because her...ALLAH da atur segala nya...masa kila lahirkan bb..ari ke-2 bb lahir..kila dapat jawatan tetap di USM..skunk turn my asben...di Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran...

rasa segala susah payah..terbalas...benar..ALLAH da janji yg terbaik untuk hamba-Nya yg bersabar...tq ALLAH..


"Ya ALLAH...aku bersyukur kepada-Mu..Kau permudahkan segala urusan hidup ku...aku bersyukur pada-Mu Ya ALLAH...Kau makbulkan doa ku..doa hamba-Mu yang mengharap rahmat-Mu..Engkau berkatilah rumahtangga ku...berilah kebahgiaan kepada keluarga ku...aku bersyukur kepada-Mu diatas apa yang aku perolehi dulu,hari ini dan akan datang...Tabahkan lah hati hamba-Mu..Teguhkan keimanan ku pada Mu...amin rabbilalamin."


shh!!~congarts to my lovely asben...tq coz give me 'the sunshine'..^_^

2 comments:

AniE said...

saya tumpang gembira Kila...
Tahniah, n Alhamdulillah,
syukur...

SYAKILA said...

thanks anie..
kila hepi sgtsgt..
syukur...
doa kila dimakbul ALLAH..amin.

^_^

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...