Followers

06 May 2011

mama..mama i love u..



ni masa kila kecik...masa 2tahun...comel x?..
^_^



this year HARI IBU jatuh 8 Mei..erm..nak kasi pe ek ky my mom?
mybe bwk my mom jalanjalan kot..

kila pon sonok gak..sebab kila pon da de title ibu..waah!...pasni Bbyazra harus kasi hadiah kat kila bila bb da beso..sonok!

sempena HARI IBU nih..kila nak citecite sikit about my mom..

nama penoh my mom..SALBIAH BT SHAHRIL,nama manjerk..CIK PUTEH..kt kampung sume org panggil mak CIK PUTEH...mybe sbb skin mak putih kot...hikhik..lahir 1/1/1960..
seorang yg sgt sporting,friendly n tegas...sgt peramah..leh kata..my mom senang dapat kawan..
suke jalanjalan...pantang ajak kuar..mesti nak follow..hikhik..2 sbb kila ske ajak my mom shopping..sonok!
bab masakan..kila ske sume masakan mak..mabeles!

pe yg kila tgk..mak kila seorang yg sgt tabah..kila susah nak tgk mak nangis..seyes!..kila susah nak tgk..mybe mak xmo tunjuk bila dier sedey...susah sungguh nak tgk airmata mak..last kila tgk..rasanya..masa arwah abah meninggal..masa umo kila 8 tahun..skunk kila da 25thn..haaaa...hampir 17thn tau..kila sush nk tgk mak nangis..she's really strong...

kila lak jenis murah airmata..pantang sedey sikit..mulala berair mata nih..addeei..sensitip tol..ekeke..

to my mom..
thanks 4 everything..thanks coz lahirkan kak didunia ALLAH ini..thanks sbb sabo dgn sikap kak..maaf diatas segala keterlanjuran kata @  tingkahlaku kak yg menyinggung perasaan mak..kak da lalui pengalaman mcm mn mak lahirkan kak...sume tu menyedarkan kak..betapa susah,sakit n perit nya mak tuk lahirkan kak..xterbalas jasa mak sehingga akhir hayat kak..haaaa...da berair da mata nih wehsss!..

xto la mak baca @ x blog kila nih..tapi..!!..
adik kila si nonoy tu mesti baca punyerk..
mesti dier bgtau my mom..hahaha...

2 comments:

*AniE* said...

Kilaaaaaaaaaaa.....
nak wish Happy Mothers day For You..
hehe, bertuah baby dapat mama yang comel=),,baby pun comell...fly kiss kat baby cket...muah!!
doakan semoga saya dapat jadi mama Like Kila...=)

SYAKILA said...

tq anie...
da kasi kiss anie tu kt bb kila..hehehe..
kila doakan anie n asben dikurniakan bb yg soleh/solehah..
don't give up ek dear..
rezeki 'itu' akan datang gak..
sentiasa berdoa.k.

^_*

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...