Followers

12 July 2011

i'm fine..

alhamdulillah...kila da ok.
setelah ulang alik ke spital selama 6 ari,asyik kena bik darah jerk..
sebab pe?..kila ni d'suspek denggi...ouch!
letih..letih..

pepegi kena gi spital lastweek...pihak spital pantau darah..bdn kila bis nek bintik-bintik merah..
sgtsgt takot bila pk..
kila amalkan petua yg fam kasi..minum 100plus bnykbnyk..
n minum air masak sekurang-kurangnya 2 botol besar..mau terk**cing!

tapi kila legaaaaa..
kila da ok..
syukur sgt.

 masa 8/7/2011..kena masuk air kt spital..

2 comments:

AniE said...

Alhamdulillah..sihat da..=)

mesti takot kan suspect denggi..
huhu..

Mmg elok minum 100plus tu kalo demam..

SYAKILA said...

legaa sangt anie..
kila memang tension bila sakit..
ye la..nak urus rumahtangga lg,keje lg..anak lg..
merosot sume..

lega ALLAH permudahkan segalanya..

kila akan lebih jaga kesihatan diri.

^_^

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...