Followers

10 December 2011

2011----->TAHUN REZEKI

alhamdulillah..
rezeki yg kila maksudkan nih..means rezeki ramai yg da 'berisi'.
kt opis kila, lebih dari 10 orang staf pompuan yg preggy...hehehe.
lepas sorang..sorang..(erm..kila pon 'terjangkit' sekali..)
ni memang kira penyakit 'berjangkit'..ramai tau..hehehe..




start next year..dari JAN-OGOS 2012 sume da 'book' nk BERSALIN...(kila book bulan APRIL..kihkih.)
latest news...kawan kila sendiri..alhamdulillah..rezeki dier dan en.asben dier..da lama tunggu kan..kebetulan lak dekat ngn anniversary diorang...kila tumpang hepi..

kalo ALLAH nak kasi...INSYAALLAH..akan dapat gak..dont give up ya..
yg penting kesabaran dan redha..

4 comments:

PN SHAMIRA said...

thanks kila!!!!
aku heppi sgt2...hope hg doa kan kesihatan aku ya....

SYAKILA said...

welcome..
aku pon hepi gak..
masin mulot aku dok doa untuk hg..hehehe..

xsangka akhirnya jd kenyataan gak..
take care more ya...

ErMeE AhmAd said...

Tahniah Oshinnn...Tumpang happy...jaga kesihatan ek..^__^

ErMeE AhmAd said...

tahniah to oshinn...tumpang gembira sgt2..jaga kesihatan leklok ek...^__^

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...